Apie kompanija

Korporacija Shenglong Happiness Group

 tradicinės kinų medicinos (TKM) sveikatingumo produktų gamintoja. Korporacija sėkmingai vystosi pasaulinėje rinkoje skleisdama TKM kultūrą ir holistinį požiūrį į žmogaus organizmą.
Korporaciją sudaro tarptautinė prekybos kompanija “Shenglong”, farmacinė kompanija “Baker”, prekybinė įmonė “Shenglong Health”, kompanija “Sunmaotan” ir logistikos kompanija “Lantai“. Pagrindinė korporacijos buveinė yra Kinijos Dzinano mieste. Farmacinė kompanija „Baker“ turi mokslinių tyrimų ir plėtros centrą, kuriame aukštos kvalifikacijos specialistai tyrinėja vaistažolių ir kitų natūralioje gamtoje augančių augalų savybes, poveikį žmogaus organizmui. 2009 m. Kazachstane būvo atidaryta pirmoji kompanijos užsienio atstovybė. Vėliau sekė ir kitos šalys. Pirmoji ES šalis, kurios rinkoje įvesti Happiness produktai, buvo Vokietija (2017 m. gruodžio mėn.). Vėliau sekė Čekija (2019 m. sausio mėn.) ir Lietuva (2019 m. liepos mėn.).

Produktų gamyboje taikomas GMP

(angl. good manufacturing practice) kokybės metodas. Gamintojas, kuris taiko GMP kokybės metodą gamyboje, privalo užtikrinti, kad visi vaistų, kosmetikos, maisto, medicininių medžiagų ar panašių gaminių gamybos etapai, pradedant nuo žaliavų įsigijimo, gamybos, pakavimo, ženklinimo etiketėmis ir siūlymo vartotojui, būtų kokybiški, saugūs, veiksmingi ir kontroliuojami nepriklausomų kokybės priežiūros institucijų. Visi Happiness produktai turi GMP sertifikatą, kuris užtikrina jų kokybę, saugumą ir veiksmingumą.

Korporacijos Happiness konkurencinį pranašumą tarptautinėje rinkoje lemia:

Rytų medicinos tradicijos ir patirtis, siekiančios 5000 metų

– produktai gaminami iš natūralių žaliavų;
– naudojami patys vertingiausi vaistiniai grybai ir augalai, kurių nauda žmogaus organizmui įrodyta moksliškai;
– unikalios receptūros ir sudėtys užtikrina subalansuotą ląstelių mitybą; produktai neturi šalutinio poveikio.

Gamybos technologija:

– gamybos procese naudojamos inovatyvios technologijos, kurių dėka išlaikomos visos aukštesniųjų grybų ir augalų biologiškai aktyvių medžiagų naudingos savybės;
– patekę į organizmą produktai veikia ląsteliniame lygmenyje ir yra visiškai absorbuojami mūsų kūno ląstelių;
– poveikis sustiprinamas užgeriant šiltu vandeniu (kūno temperatūros).

Daugybė vartotojų iš įvairių pasaulio šalių su dideliu dėkingumu atsiliepia apie Happiness sveikatingumo produktus, kurių unikalios profilaktinės organizmo valymo, atstatymo bei atjauninimo savybės teigiamai veikia visą žmogaus organizmą.